İMR Elektrik Mühendislik Ltd.Şti. 2007 yılında R. Murat Özkan ve İbrahim E. Uğur tarafından elektrik taahhüt, proje tasarım, danışmanlık ve proje yönetim faaliyet alanlarında çalışmak üzere Ankara’da kurulmuş ve Mayıs 2009’da Nafiz Bilecen firmaya 3. ortak olarak katılmıştır.

Firmamız, elektrik taahhüt işleri kapsamında yer alan; alçak, orta ve yüksek gerilim tesisatları, jeneratör tesisleri, güç dağıtım sistemleri, aydınlatma sistemleri, enerji yönetim ve kontrol teknolojileri, data ve telekomünikasyon, yangın algılama ve alarm, entegre güvenlik ve otomasyon sistemleri gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İMR, kurulduğu günden itibaren müşterilerine ve çalışanlarına değer katarak, onlardan aldığı güçle gelişimini istikrarlı ve sürekli kılan; en üst düzeyde, zamanında ve kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş bir takım ruhu ile Türkiye’nin sektörde standartları belirleyen, en güvenilir firmaları arasında yer almayı hedeflemiştir. Ortaklarının ve çalışanlarının yurtiçi ve yurtdışında edindiği sayısız elektrik taahhüt ve proje tecrübelerini genç ve dinamik bir platformda buluşturarak, sektördeki deneyimini ön plana çıkan mühendisliği ile birleştiren firmamız, kısa süre içerisinde yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren bir konuma gelmekten gurur duymaktadır. İMR bugüne kadar yurt içinde ve yurtdışında Libya, Sırbistan, Afganistan, Azerbaycan, Irak, Rusya, Özbekistan, ve Papua Yeni Gine olmak üzere birçok elektrik taahhüt işi yüklenmiş; yüklendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamıştır.

İşini iyi yapmanın verdiği güven duygusu ve müşteri memnuniyeti, firmamıza kurulduğu günden itibaren çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneği kazandırmıştır.

İMR, işine tutku ile bağlı profesyonellik demektir.